מה היא קריאה בכף היד (כירולוגיה)?

השם הראשוני הוא קריאה בכף היד או כירולוגיה מעשית אבל במהלך השנים נוספו שמות שונים לגישות מודרניות שונות. "כירו" פירושו יד, ו"לוגיה" פירושה תורה ומכאן השם הלטיני כירולוגיה, תורה העוסקת בחקר כף היד. ממצאים ארכיאולוגים מראים כי השיטה קיימת מעל 5000 שנה. קיימות אין ספור גישות מסורתיות / קבליות ומודרניות.

קרא עוד
קריאה בכף היד - קו זוגיות

הקו מופיע כקו רוחבי שנמצא מתחת לזרת והוא עוסק גם באדם הצפוי להיות בן/בת הזוג. דוגמאות למה ניתן לראות בקו הזוגיות: מתי נפגוש את בן הזוג המשמעותי לחיים, כמה זמן עוד יהיה האדם בזוגיות או במילים אחרות, האם יש מוכנות לפרידה וכמה זמן ייקח התהליך. האם יש בגידות בזוגיות ומי מבני הזוג ביצע את הבגידה.

קרא עוד
קריאה בכף היד - קו החיים

קו החיים הוא הקו הראשון שנוצר בכף ידו של העובר, קו זה הוא החשוב ביותר להבנת האדם. קו החיים מראה לנו עם איזה גורל נולדנו ולאן אנחנו הולכים, הקו מייצג את החיוניות הפיזית והנפשית של האדם וכן את איכות חייו. לאחר סיום התיקונים אעבור על האתר עם יעל ואם אין דברים נוספים נחבר את האתר ואשמח לקבל הדרכה כיצד להפעיל אותו ולשנות טקסטים כמו למשל באזור של שיטות טיפול ועוד כמה שאלות.

קרא עוד
ביורגונומי - שיטת טיפול ואבחון אנרגטי

הביורגונומי (או ביואורגונומי) שיטה אנרגטית יעילה שהמציא רפי רוזן, נעשית באמצעות טכניקת העפעוף, ניתנת ללמידה בקלות, אפשר לאבחן ולטפל בבני אדם, בע"ח וחפצים ולהגיע לשורש "העניין" ולייצר שינוי מיידי.ביורגונומי טוב לטיפול בנושאים של בריאות; גוף ,נפש, האקולוגיה האנרגטית (האנרגיה מסביבנו), בעיות אישיות וכן מודעות ותקשור.

קרא עוד
מקורות שיטת הביורגונומי

בשנות ה־30 של המאה ה-20 רייך גילה את אנרגית האורגון אשר הגדיר אותה כאנרגיה פיזיקלית "חדשה" או אנרגיית החיים האוניברסאלית הנמצאת אצל כל בעלי החיים, בדומם ובאוויר (כמקובל היום בשיטת הביורגונומי).בשנת 1939 היגר רייך מאירופה לארה"ב ושם בנה ב 1940 מכשירים שכונו "מצברי אורגון" (אקומולאטורים)

קרא עוד
משלימים אנרגטיים לפי שיטת הביורגונומי, והתאמה זוגית

לכל אדם חי יש בת או בן זוג אנרגטיים הנקרא/ת משלים/ה אנרגטי/ת. לזכר יש משלימה אנרגטית - נקבה, ולנקבה – משלים זכר. בתורות רבות מצוין בכתובים שכאשר האדם בא לעולם הוא בא (למישור הפיזי) כחצי, משמע, כזכר או נקבה. זה קיים ביהדות למשל, בקבלה. מופיע גם בקונטרס ברסלב – "אישה חשובה" המצוטט מליקוטי מוהרן חלק א' סימן רסד:

קרא עוד