דף הבית >> שאלות נפוצות
שאלות נפוצות          
 
שאלות נפוצות                         

                                                     
שאלות בנושא ביורגונומי:

 • מה היא שיטת הביורגונומי?
  הביורוגונומי הינה טכניקה אנרגטית (מעיין טכנולוגיה רוחנית) המשמשת לאבחון וטיפול אנרגטיים.

 • מה הוא טיפול אנרגטי?
  מחלות גוף ונפש וכן קשיים אישיים באים לידי ביטוי תחילה בגוף האנרגטי ולאחר מכן בגוף הפיזי. על כן, תהליך הריפוי מתחיל בגוף האנרגטי ולאחר מכן בגוף הפיזי. בשיטת הביוגונומי מטפלים בגורם האנרגטי שמעכב את הריפוי ובכך מאפשר לגוף הפיזי להחלים.

 • כיצד מאבחנים בשיטת הביוגונומי ?
  האבחון בשיטת הביורגונומי מתבצע באמצעות חישת אנרגיה. חישת האנרגיה מתקבלת בצורה הטובה והקלה ביותר באמצעות שרירי העפעפיים שהם עדינים ורגישים מספיק כדי לחוש אנרגיה ולמעשה לשקף את מצבו האנרגטי של המטופל. המטפל "קורא" לתדר האנרגטי של המטופל ומעביר יד על תדר זה. העפעוף בעיניי המטפל ישתנו לפי עוצמת האנרגיה/הבעיה שיש למטופל.

 • מי יכול להיות מטופל בשיטת הביורגונומי?
  לפי שיטת הביורגונומי ניתן לטפל בכול דבר שיש לו משלימה אנרגטית.
  לדוגמא: אדם, מכונית, הסכם כלכלי, חשבון בנק, חיית מחמד ועוד.

 • באילו בעיות ונושאים ניתן לטפל בביורגונומי?
  על-פי ניסיוני ניתן לטפל ברוב הבעיות בריפוי מלא או חלקי לדוגמא: כאבים, מחלות גוף וחלק ממחלות הנפש, חרדות, טראומות ופחדים. התמכרויות, קשיי למידה, הפרעות קשב וריכוז. ניתן לשפר ולבדוק התאמה במערכות יחסים זוגית, עסקית, חברית, ואפילו יחסים ביננו לבין חשבון , קריירה, בנק או חיית מחמד. טיהור המרחב האנרגטי- פיזי של הבית או העסק.

 • מתי לא ניתן לטפל בבירוגונומי?
  השיטה לא תתפקד אם אדם אינו רוצה בטיפול או לחילופין אינו מוכן להשתנות להפסיד את הרווח מהבעיה.
 • איך מטפלים בשיטת הביורגונומי?
  מטרת השיטה היא לאפשר לגוף לרפא את עצמו ע"י "הכנסת" כמה שיותר אנרגיית חיים לגוף המטופל. הכנסת אנרגיית החיים לגופו של המטופל נעשית ע"י ערבול אנרגטי של המטופל עם ההשלמה האנרגטית שלו. ככל שתהייה למטופל יותר אנרגיית חיים, תפקודו יהיה טוב יותר, ואיכות חייו של המטופל תהייה טובה יותר, משמע שהאדם יחיה עם פחות פחדים, טראומות, ובעיות רפואיות. במקרה של מכונית היא תתקלקל פחות. להבדיל משיטות אחרות, האנרגיה הולכת בדיוק למקום בו המטופל צריך את הטיפול, והריפוי מתבצע באופן ממוקד. 

 • מה היא השלמה אנרגטית?
  ההשלמה האנרגטית היא החצי השני האנרגטי שלנו, כמו שקיימים בפילוסופיה הסינית זכרי ונקבי (ינג ויאנג) או ביהדות הזיווג הרוחני. כמובן שאין דינה של ההשלמה האנרגטית של מכונית כדין ההשלמה האנרגטית של בן אדם אבל לצורך הטיפול בביורגונומי אין זה משנה.

 • מה היא אנרגיית החיים (האורגון)?
  האנרגיה שאיתה אנו מאבחנים ומטפלים במטופל היא אנרגית האורגון, את השם אורגון נתן ד"ר וילהלם רייך (עמית מחקר של פרוייד) אשר היה מדען ורופא שחקר את האנרגיה הזאת והשפעתה בגוף ומחוצה לו. רייך הגדיר את אנרגיית האורגון כאנרגיית החיים וזאת מכיוון שמצא אותה בכל האורגניזמים החיים ובכל עצם דומם. מכאן השם ביו (חיים) אורגון = ביורגונומי.

 • מה ההבדל בין טיפול בהילינג לטיפול ביורגונומי?
  הילניג אנרגטי (מהמונח האנגלי to heal) פירושו ריפוי ואיזון הגוף והנפש ע"י העברת אנרגיות מהמטפל אל המטופל, זאת כאשר ידי המטפל עוברות מעל ההילה של המטופל מאבחנות ומעבירות אנרגיה. יש שיגידו שהביורגונומי הוא סוג של הילינג (ריפוי) אבל בכל זאת, טיפול בביורגונומי מתבצע ע"י אבחון התדר של המטופל. המטופל לא נידרש לפעולה כול שהיא (אפילו לא להיות נוכח בחדר הטיפולים). הריפוי בביורגונומי מתבצע ע"י תהליך ערבול אנרגטי של תדר המטופל. בכל טכניקת ריפוי רצוי לשלב מודעות עצמית להבנת "הרווח" מהבעיה.

 • מה ההבדל בין אנרגיית הילינג לאנרגיה הביורגונומי?
  אנרגית ההילינג היא כמו מסאג' אנרגטי, נעים, המאפשר תחילתו של תהליך ריפוי. אנרגיית החיים (האורגון) היא כמו עיסוי רפואי, מאפשרת שינוי אנרגטי מדויק של הגורם המפריע (טראומה, פציעה, פחדים) מה שמאפשר הקלה מהירה בגוף ובנפש, ולאחריה ריפוי. 

 • האם המטפל חייב להכיר את המטופל?
  התשובה היא לא. אבל חייב להיות אדם אשר מכיר את המטופל "וישדר" למטפל את התדר של המטופל (יחשוב לכמה רגעים על המטופל). 

 • האם צריך קשר פיזי בין המטפל למטופל?
  לא. הביורגונומי היא שיטה אנרגטית ולכן אין צורך בקשר פיזי, אין חשיבות למרחק הפיזי, משמע ניתן לטפל בשיטה מרחוק ואפילו מיבשת אחת לאחרת.

 • מה המדד להצלחת הטיפול?
  הדבר הראשון: הפחתת או העלמת הסימפטומים שאיתם הגיע המטופל (למשל חרדות או כאב).

  הדבר השני
  : פתיחת שדות אנרגטיים. בביורגונומי אנחנו מודדים את ריכוז אנרגיית האורגון ע"י מספר השדות (שכבות האנרגיה האנכיות שיש סביב המטופל). ככול שיש יותר שדות, יש יותר אנרגיית חיים (אורוגון). ההשפעות של פתיחת השדות לרוב כמעט מיידית, למשל היגיע אלי מטופל עם בעיה כרונית של עור יבש וקשקשי בפנים. באבחון ביורגונומי ראיתי שעור פניו בסדר מבחינה אנרגטית אבל שהמעי הגס שלו מתפקד לא טוב. בתשאול שערכתי הוברר שאכן יש לו בעיית מעי ואל כן טיפלתי בו במעי ומערכת העיכול באמצעות הביורגונומי. המטופל לא ממש הבין את הקשר בין המעי לעור פניו, אבל לאחר כשבוע הוא התקשר ואמר שיש שיפור משמעותי במצב עור הפנים.

  לסיכום:
  אם אתם נמצאים על פרשת דרכים בחייכם? אם החיים שלכם "תקועים"?
  אם אתם מלאי כעסים פחדים כאבים לחצים ומתחים?
  מגיע לכם להפסיק לסבול ומגיע לכם לחיות את החיים שאתם בוחרים לחיות כבר כעת!! 
                                      
 להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


לראש העמוד            למפת האתר

© כל הזכויות שמורות ליובל בצרי  |  ביורגונומי וקריאת כף היד  |   054-6627545   |   3yuval3@gmail.com

עיצוב האתר ובנייתו- לילך לביא עיצוב גרפי     


לייבסיטי - בניית אתרים