דף הבית >> שיטות טיפול
שיטות טיפול          
 

 חלק מהטיפולים אפשרי לביצוע דרך טלפון או סקייפ

שיטות הטיפול בהן אני מוסמך

הדבר החשוב ביותר בטיפול הוא זיהוי מקור הבעיה. לשם כך כמטפל אני משלב מגוון שיטות לרבות ("כול דברי תורה צריכים זה לזה"): , ביורגונומי, קריאה בכף היד, תטא הילינג, ארומתרפיה, תקשור ועוד. שילוב שיטות זה מאפשר אבחון של האדם בכמה רבדים.

האני מאמין שלי: לטפל באנשים שיש להם רצון לשינוי חיובי, ולסייע להם לחיות חיים טובים יותר ובעלי משמעות.

לפונים אלי, אני מספק יעוץ והכוונה וטיפול ע"י שימוש "בארגז הכלים" האנרגטיים שברשותי בנושאים עסקיים - מקצועיים, בריאות גוף ונפש, יחסים משפחתיים, כספים, זוגיות, דפוסי חשיבה.

פרוט שיטות הטיפול בהן אני משתמש בעבודתי:

ביורגונומי אבחון וטיפול מקרוב ומרחוק 
שיטה אנרגטית יעילה המשמשת לאבחון וטיפול בנושאים של בריאות גוף והנפש. הטיפול והאבחון יכולים להתבצע מרחוק ומקרוב.
מחלות נפש וגוף באות לידי ביטוי תחילה בגוף האנרגטי ואחר-כך בגוף הפיזי. בשיטה זו ניתן לטפל ולאבחן ביעילות באנשים הסובלים מסרטן, הפרעות אכילה, בעיות זוגיות, בעיות במערכות יחסים, הפרעות התנהגות, פחדים וחרדות וכן בנושאים כמו קניית רכב, חתימה על חוזים ועוד. הטיפול מרחוק מתבצע בשיחה באמצעות טלפון או סקייפ. הטיפול נעשה מול המטופל בזמן השיחה ומלווה בהסברים על מצבו, הסיבה ששבגינה נגרמה הבעיה ואיזה שינוי דפוסי חשיבה ומודעות כדאי לבצע בכדי לזרז את הטיפול.

אבחון וטיפול (כירולוגי) בכף יד
באמצעות קריאה בכף היד, ניתן לאבחן את קורות חייו של האדם בעבר, בהווה ובעתיד.
לאחר פענוח המידע אני מזהה היכן החזקות והיכן האתגרים (קשיים) העומדים בפני האדם.
דוגמא לאתגרים: כספים, מעברי דירה, זוגיות גרושין, זיהוי בגידות, בריאות פיזית ונפשית, פרנסה ומקצוע, דפוסי חשיבה.
בסיום המפגש האדם מקבל תשובות לגבי מצבו ואת הסיבות למצב זה ובנוסף הכוונה כיצד להתמודד עם האתגרים שעומדים בפניו. את האבחון הכירולוגי (קריאה בכף היד) אני משולב עם תקשור וביורגונומי.

גישור
גישור היא שיטה ליישוב סכסוכים בו צדדים לסכסוך נעזרים בגורם שלישי נייטרלי והוא המגשר. תפקיד המגשר הוא להבין את האינטרס המשותף לצדדים ולמצוא הסדר המקובל עליהם ובכך לסייע להם לשמור ואף לשפר מערכות יחסים (זוגי, עסקי, וחברתי כו').
התהליך הינו קצר בזמן, אינטסיבי ויעיל.


תטא הילינג
שיטה המאפשרת התחברות אל כוח בריאת המציאות שבתוכנו לצורך ריפוי רגשי ופיסי ומימוש עצמי. השיטה מאפשרת לשלוף אמונות חוסמות בן רגע, לשנות את תפיסת המציאות ולהיפתח לאפשרויות בחיינו ובסביבתנו.
 
תקשור
"תקשור" הנו למעשה שיטה לקבלת מידע מהיקום.
המידע משמש לייעוץ בין אם הוא רוחני - מסטי, ובין שהוא כלכלי, רפואי, יחסים אישיים ועוד. כמו כל טכניקת ריפוי/ייעוץ, המטרה ב"תקשור" היא לסייע לנו במצבי עימות וחוסר- אונים בחיים (ולא רק), זאת ע"י זיהוי הגורם לעימות בין אם הם; דפוסי חשיבה, הפרעות אנרגטיות או בעיה רפואית. השלב הבא הוא זיהוי "הרווח" מהבעיה, מדוע אני "צריך" אותה בחיי. בשלב זה גם נמצא את הפיתרון הפרקטי לבעיה באמצעות המידע שהתקבל. הפיתרון הפרקטי יכול להיות המידע עצמו, כמו בנושא כלכלי, ולפעמים הפיתרון הוא טיפול אנרגטי כמו ביורגונומי או טיפול בפיזי בטכניקות שונות. לעיתים יש הפניה בתקשור להמשך טיפול אצל איש מקצוע אחר. היתרון הגדול של תקשור הוא בכך שהמידע הוא מחוץ "למסגרת" ולכן מאפשר לנו לנסות להסתכל על הבעיה המעסיקה אותנו מהשורש ובצורה שונה וחדשנית. בכך אנו מעלים את הסיכוי למציאת פיתרון יעיל.

ריקול הילינג  Recall Healing
שיטת ה"ריקול הילנג" (להיזכר מחדש) פותחה על ידי ז'ילבר רנו ומשלבת בתוכה ידע מן הרפואה הגרמנית החדשה של ד"ר האמר והרפואה ה"ביולוגית הטוטלית" של ד"ר סבח. על פי שיטה זו, טראומה יוצרת מחלה והמחלה הינה פיתרון אבולוציוני לקונפליקט בחיי האדם, פתרון הקונפליקט - מאפשר ריפוי.

הריפוי מתרחש כאשר המוח מצליח להבין במודע את הסיבה לקיומה של הטראומה ועל ידי כך, משחרר את המחלה וכן את דפוסי ההתנהגות המיותרים.

המטרה הטיפולית של השיטה: לאבחן את הטראומה הרגשית הקשורה למצבו של המטופל בין אם זאת מחלה פיזית, נפשית או דפוס התנהגות שמפריעה לו בחייו.
כמה דוגמאות לטראומות שיכולות לגרום לקונפליקט רגשי:
טראומות במהלך חיי האדם - מחלה של הילד, בגידה זוגית או אחרת.
קונפליקטים בילדותו המוקדמת - גירושי ההורים, פשיטת רגל של ההורים, הגירה.
קונפליקטים בזמן ההיריון - מלחמה שהתקיימה באותו זמן, ריב קשה, משבר אמון ביחסים.
קונפליקט בשושלת המשפחתית - רמייה, אונס, רעב, רצח, אירועים היסטוריים כמו מלחמה.

כל אלה מוטמעים בגוף ובתת המודע ובאים לידי ביטוי כמחלה או דפוס התנהגות שגוי.
זיהוי הקונפליקט/טראומה נעשה בתשאול ע"י: שיחה, שאלון, בדיקת שריר, קריאה בכף היד.
השיטה דורשת מספר מועט של מפגשים ויעילותה רבה.

פרחי בך
הפילוסופיה מאחורי שיטת פרחי-באך אומרת: המחלה היא הביטוי למצבו הרגשי של האדם. מטרת התמציות היא להחזיר למטופל את האיזון בצורה חיובית, וזאת ע"י שימוש בתמציות פרחים אנרגטיות לטיפול במצבים של חוסר איזון. לדוגמה, רגשות כמו פחד, שנאה, ודכדוך הופכים לאומץ, אהבה ושמחה. האבחון בשיטה נעשה ע"י תשאול או/ו אבחון אנרגטי. בסיום הטיפול, המטופל מקבל הביתה בקבוקון לשימושו עם הוראות ברורות. מניסיוני תמציות הפרחים מחוללות שינוי פנימי עדין ומתמשך.

הילינג
פרוש המילה "הילינג" הינו ריפוי. ישנן טכניקת אנרגטיות רבות ורובן סוג של הילינג. ההילינג שבו אני משתמש הוא "ההילינג השלם", משמע ריפוי לא רק של הגוף ממחלות אלא גם ריפוי של התודעה. מניסיוני למדתי שיש אנשים שקשה להם לקבל סוגים רבים של טיפולים, בשימוש בהילינג מתאפשר תהליך ריפוי עמוק להקלה או ריפוי הנושא המטריד.

שמנים אתריים
השמנים האתרים הם תמציות ריח שנמצאות בצמחים. ישנם סוגים רבים של שמנים. השמנים האתריים הם כלי יעיל ומשמשים לריפוי פיזי, נפשי ורוחני-אנרגטי. מניסיוני ניתן לשלב את השמנים האתריים כמעט בכל נושא ובעיה, מבעיות אורטופדיות ועד טיפול בהפרעות קשב וריכוז, מטיהור בתים ועסקים ועד שיפור יחסים בין בני זוג, אך עם זאת, לא כל שמן מתאים לשימוש בכל מצב ולכן רצוי לגשת למטפל מוסמך בתחום שיודע את רזי השימוש בתורת השמנים.

ניקוי אנרגטי
הניקוי האנרגטי הוא תהליך שבו מוחלף סוג אנרגיה (תדר) אחת באחרת. ניקוי אנרגטי דרוש כאשר רוצים לעשות שינוי כיוון כמו קניית בית, החלמה ממחלה או שינוי יחסים לא טובים בין אנשי הבית ועוד. לרוב עושים ניקוי אנרגטי למקום גיאוגראפי כמו בית או כל מבנה אחר ורק לעיתיים נדירות יש צורך לעשות זאת לאדם מהישוב.
מניסיוני, בדרך כלל מספיק השימוש בשיטת הביורגונומי כדי לבצע ניקוי אנרגטי מכול סוג שהוא. בסוף תהליך הטיהור, אני מצרף "חוות דעת" אנרגטית- מודעותית לגבי הסיבות שגרמו לחוסר האיזון האנרגטי בכדי למנוע את חזרת המצב האנרגטי לקדמותו.

צמחי מרפא
צמחי מרפא הינם חומרים תרופתיים לכל דבר . ייחודם הוא בכך שהשפעתם על הגוף מתונה ומאוזנת. השפעתם המאוזנת נובעת מכך שהם פועלים כמכלול של חומרים כימיים שמוכרים לגופנו מהטבע ולא כחומר כימי בודד כמו שמקובל ברפואה הקונבנציונלית. כמו כל תרופה, גם לצמחי מרפא תופעות לוואי, התוויות נגד ומינוני צריכה. השימוש בצמחי מרפא מומלץ רק בהתייעצות עם  אדם שלמד את התחום. צמחי המרפא מאפשרים טיפול יעיל בנושאים פיזיים ונפשיים ולרוב ניתן לשלב בינם ובין שמנים אתריים.

EFT  - טכניקה לשחרור רגשי (שיטה פסיכו-אנרגטית)
מטרת הטכניקה; שחרור החסימות האנרגטיות שקיימות בגופנו הפיזי והאנרגטי.
הרעיון מאחורי הטכניקה הוא שכל אירוע טראומטי נפשי או פיזי, גורם לחסימה המשפיעה עלינו בתת ההכרה.
חסימות כאלו גורמות לשיבוש בזרימת האנרגיה בגוף הפיזי והאנרגטי דבר שיוצר מעגל של רגש ומחשבה שלילי (פחדים לא מוסברים, לחץ ללא סיבה, תקיעות במהלך החיים, כאבים עקשניים ועוד..).

כדי להפסיק את המעגל צריך להוציא את החסימה האנרגטית. מרגע ש
הוצאה החסימה הרגש השלילי נעלם ואיתו גם המחשבות השליליות.
שחרור החסימות נעשה ע"י אמירת משפטים חיוביים תוך כדי טפיחות קלות בקצות האצבעות על נקודות פתיחה אנרגטיות בפנים ובידיים. מטרת הטפיחות היא להפעיל מחדש את זרימת האנרגיה ולהחזירה למצב תקין. התוצאה שחרור החסימות האנרגטיות ושינוי דפוסי החשיבה מדפוסים הורסים לדפוסים בונים.
הטכניקה מטפלת בנושאים כגון:
פחדים (טיסה, נטישה וכו'), חרדות, לחץ, בעיות פיזיות (פוריות, כאבים שונים), פתרון בעיות בתחום; הזוגיות, הפרנסה, הביטחון עצמי ועוד.


 

 להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


לראש העמוד            למפת האתר

© כל הזכויות שמורות ליובל בצרי  |  ביורגונומי וקריאת כף היד  |   054-6627545   |   3yuval3@gmail.com

עיצוב האתר ובנייתו- לילך לביא עיצוב גרפי     


לייבסיטי - בניית אתרים