מה היא קריאה בכף היד (כירולוגיה)?

חזרה לעמוד הבית


"כירו" פירושו יד, ו"לוגיה" פירושה תורה ומכאן השם הלטיני כירולוגיה, תורה העוסקת בחקר כף היד.
קריאה בכף היד מאפשרת לנו ללמוד מה טיבם של האנרגיה והמזל שהאדם בא איתם לעולם וכן מה הגשים בפועל. באמצעות קריאה בכף היד ניתן לאבחן את קורות חייו של האדם בעבר, בהווה ובעתיד. לאחר פענוח המידע אנו מזהים היכן החזקות והיכן האתגרים (קשיים) העומדים בפני האדם.

מה משמעות מבנה כף היד?
המבנה הבסיסי של כף יד לא משתנה בדרך כלל במהלך החיים, אך העור ובעיקר הקווים עוברים שינויים בעקבות אירועים שעובר האדם בחייו ובעיקר שינויים בתחושות שלו כלפי מהלך חייו. תחושות ואירועים חיוביים או שליליים ישפיעו על צורת הקווים.
בכף היד אזורים שונים, כל אזור חרוץ על ידי תלמים היוצרים מגוון צורות המתבטאות ביד כקווים ובליטות (גבעות). קווים ובליטות אלו נוצרים ע"י קליפת המוח ומשתנים בהתמדה ביד הדומיננטית, כל יום, ובעיקר בזמן שינה או מדיטציה. לכן לא מפתיע שפתולוגים אומרים כי 45 דקות לאחר המוות נעלמים הקווים מכף היד.
הקווים והבליטות נוצרים בעובר כבר בשליש השני של ההיריון והם נוצרים עקב פולסים חשמליים שנרשמים כבליטות, נקודות וקוויים היוצרים מסך של תמונות ומידע על כף היד.
בתרבויות הקדומות של סין והודו הכירו את תורת כף היד כבר לפני 5,000 שנה, תורה זאת הועברה לאורך הדורות בע"פ והעדות הכתובה הקדומה ביותר נמצאה בכתבים סנסקריטים בהודו המכונים "אנגה וידיה".
על פי הקבלה היהודית חוכמת כפות הידיים מופיעה בספר הזוהר המיוחס לרבי שמעון בר יוחאי, למרות שהמחקר משער שניכתב בימי הביניים בספרד. הטקסט החשוב הראשון בקבלה על כפות הידיים נכתב בכרך ט' בזוהר בפירוש ל"פרשת יתרו" ומדבר על חוכמת היד והפנים.

על מה אי אפשר ללמוד מכף היד?
א. זמן המוות
ב. עתיד מעל 2-3 שנים כי אז זה פחות מדויק.


מה ניתן ללמוד מקריאה בכף היד?
א. עתיד עד 2-3 שנים בדיוק יחסית גבוה
ב. יעוץ מקצועי/לימודי
ג. זוגיות
ד. עוצמות פנימיות מול חולשות
ה. כיצד להגיע להרמוניה טובה יותר עם עצמי והסביבה
ו. כיצד לעשות פריצת דרך בחיי


על מי ניתן ללמוד מקריאה בכף היד?
א. עלינו
ב. הורים
ג. ילדים
ד. אחים
ה. קשרים רומנטיים


באמצעות אבחון/קריאה בכף היד, ניתן ללמוד על התכונות הקבועות שאיתם הגענו לעולם ועל הדפוסים שרכשנו במהלך חיינו ואותם ניתן לשנות.
כף היד מציגה נטיות של נפש האדם אך בידי האדם יכולת הבחירה. עם הכוונה נכונה של המטפל ומאמץ מצד המטופל, ניתן לשנות נטייה/חולשה.
אדם צריך להיזהר שלא ליצור "נבואה המגשימה את עצמה" בכך שלא ינסה להתאמץ ולשנות משהו המופיע כנטייה בכף ידו.

יובל בצרי
 
לקורס כירולוגיה (קריאה בכף יד)             חזרה לעמוד הבית


 

 

לראש העמוד            למפת האתר

© כל הזכויות שמורות ליובל בצרי  |  ביורגונומי וקריאת כף היד  |   054-6627545   |   3yuval3@gmail.com

עיצוב האתר ובנייתו- לילך לביא עיצוב גרפי     


לייבסיטי - בניית אתרים